Deníček moderního včelaře

25. dubna 2016 v 10:00
Včelařina je bohulibý koníček, který vede nejen k příjemně strávenému času, ale rovněž k sladké odměně ve formě medu.
Na druhou stranu tato kratochvíle může zejména začátečníkům přinést horké chvilky.
Mám rád med. Za to se nestydím. Mažu si ho na chleba, dávám si ho do čaje a nebo ho jen tak pro dobru náladu hnětu v dlani.
I proto jsem se jednoho dne rozhodnul, že do toho půjdu. Budu včelařem. Na zahradě mého domu mám místo akorát pro několik úlů.

1. den
Tak je to tu. Je ze mě včelař. Nakoupil jsem čtyři luxusní úly a tyto umístil na zahradu k plotu. Ještě by to chtělo včely.
Zajel jsem do sousedního města k jednomu renomovanému včelaři pro roj. Z internetu jsem se dozvěděl, že včely lze získat buď z roje, z včelstev nebo oddělkem. Včelstva jsou drahý jak prase a navíc vám k tomu dají úly a oddělek zní hrozně. Med z oddělku by mi nechutnal.

Do sousedního města jsem si zajel k renomovanému včelaři pro roj. Včelař se mě ptal, zda mám potvrzení od veterinární zprávy na převoz včel. Odvětil jsem mu, že to není potřeba, protože já jsem IT specialista.
Roj jsem dostal do krabice, kterou jsem uložil na zadní sedadlo a frčel jsem domů. Tady bych rád apeloval na všechno převažeče rojů, aby roj v přepravní krabici v autě ukotvili.

Jinak se stane to, co mě a tedy, že se na prvním zpomalovacím retardéru krabice převrhne. Dojezd domů s rozzuřeným rojem včel, který se vznášel nad zadní sedačkou, byl přinejmenším napínavý.
2. den

Roj včel je pořád v autě. Nemám je jak z auta dostat. Manželka musela jet do práce autobusem a babička, o kterou se staráme, protože už je stará a nedokáže se o sebe postarat musela jet na poštu na koloběžce.

3. den
Mám to ale fištróna. Zavolal jsem hasiče, aby mi včely z auta dostali. Když jsem tam volal a oznamoval, že mám v autě roj včel a že je chci vyndat, operátorka zněla pobaveně. Posléze, když se mě zeptala, jak se mi roj v autě ocitnul, tak jsem ji prozradil, že se mi na zadním sedadle převrhla krabice se včalama. Pak jsem na druhém konci drátu slyšel tlumený smích, ránu a bylo chvilku ticho. Znělo to, jako by spadla ze židle.

4. den
Včely už jsou v úlech. Cítím se jako pravý včelař. Když jsem byl zkontrolovat, jak se jim daří, dostal jsem deset žihadel. Bolí to jak prase. Musím si koupit ochranný oblek.

5. den
Než mi stihnul dorazit ochranný oblek, dostal jsem asi sto žihadel. Už to tak moc nebolí. Začínám si zvykat. Už to jenom brní.
Manželka se odmítá pohybovat po zahradě. Babička tvrdí, že se bojí.

6. den
Jsem stále bez ochranného obleku. Během těch pár dnů včelaření jsem zdvojnásobil svůj objem, jak jsem nateklý.
Po menším incidentu, kdy nám několik tisíc včel omylem vniklo do baráku, manželka hrozí rozvodem a babička dobrovolně odjela dožít do LDNky.

Večer se stavil úplně opuchlý soused s tím, že ho napadlo několik mých včel, když zrovna ryl záhonky. Když jsem mu řekl, že ty puchýře má od sluníčka a ať neotravuje, tak mě přetáhl klackem.

7. den
Konečně dorazil ochranný oblek. Ihned jsem se do něj nasoukal a šel do úlů zkontrolovat plástve. Ty kurvy včely se mi skrz oblek prokousaly a uvnitř obleku vytvořily eskadru zla. Dostal jsem přesně osmdesát dva žihadel.
Podle příruček bych měl být už mrtvý, ale stále žiju. Sice nemůžu hýbat pravou nohou a z uší mi teče krev, ale když chce člověk dobrý med, musí pro to něco obětovat.

8. den
Z ochranného oděvu jsou už jenom cáry. K úlům chodím v rytířském brnění, které jsem si půjčil od známého, který dělá průvodce na nedalekém hradu. Je jen otázkou času, kdy včely přijdou na to, jak se prokousat skrz kov. Jsou vynalézavé a spolupracují. Jako nacisti.
Opuchlý soused chodí po okolí s peticí, kde požaduje, abych se odstěhoval i se svýma včelama.
Manželka se vzdala bez boje a odstěhovala se za babičkou do LDNky, kde hodlá rovněž dožít.

9. den
Soused se odstěhoval. Poštu mi shazují z letadla, protože pošťáci se odmítají přiblížit k mému domu.
Začínám být závislý na včelím jedu. Pokud nedostanu denně alespoň dvěstě žihadel, jsem nervózní.
K večeru jsem si udělal radost a šel si pro trochu toho medu. Ty svině včely žádný med nedělají. Co to mám za včely? Nejsou to vosy?

10. den
Ze zahrady zmizely všechny živočichové. Kocoura jsem neviděl už pět dní. Zbytky cárů slepic jsem našel v úlech při zběžné kontrole medu. Nejsem si jistý, jestli to je v pořádku. Včely na zahradě cvičí bojové formace a dal bych ruku do ohně za to, že každý podvečer pořádají vojenské přehlídky.

11. den
Na zahradu se prostě nedá jít. Je to tam o život. Včely to tam obsadily. Jejich počet se neustále zvětšuje, čímž jsem přišel na myšlenku, že mobilizují. Je více než zřejmé, že se k nim připojily všechny včely z okolí.
Kolem domu a pozemku mám obehnanou policejní pásku. Barák mi rovněž vyškrtli z územního plánu a katastru nemovitostí. Oficiálně neexistuje.

12. den
Bydlím v autě. Včely už obsadily i barák. S autem parkuju u supermarketu a nemám se tu zle. Záchod a kohoutkovou vodu zdarma mám na veřejných záchodech. Zrovna ujídám lžičkou koupený med ze supermarketu a přemýšlím, že bych začal chovat sršně. To by mohlo vyjít. Zkušenosti s bodavým hmyzem už mám.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ančísek Ančísek | E-mail | Web | 28. dubna 2016 v 14:08 | Reagovat

Auvajs, sakra! :D O.o

2 Lydia Lydia | E-mail | 14. května 2016 v 5:35 | Reagovat

Díky velkému theangle řešení pro vyřešení mých problémech jeho e-mailovou IS (theangledsolution@gmail.com
Mé jméno je slečna Lydia, já byl ženatý s manželem po dobu 5 let jsme žili spolu šťastně pro tento let a teprve když cestoval do {UK} pro služební cestu, kde se setkal s tou dívkou a od té doby mě nenávidí a děti a milovat jen ji. takže když můj manžel vrátil z výletu řekl, že nechce, aby mě a mé děti zase vidím tak, že nás vyhnal z domu a on se teď chystá U K vidět, že další ženu. tak jsem a moje děti byly nyní tak frustrovaný a já byl jen zůstat s maminkou a já nebylo možné léčbu dobře, protože moje matka se provdala za jiného muže poté, co můj otec smrti, takže člověk se vdala, aby nebylo jí dobře léčbu, i a moje děti byly tak zmást a jsem hledal způsob, jak dostat svého manžela zpět domů, protože mám rád a opatrovat ho tolik, tak jednoho dne, když jsem procházení na mém počítači jsem viděl svědectví o toto kouzlo kolečka theangle řešení, svědectví sdílel na internetu pomocí dáma a zapůsobit na mě tak moc jsem také myslet na to zkusit. Zpočátku jsem byl vyděšený, ale když myslím, že to, co já a moje děti procházejí, takže jsem ho kontaktoval a řekl mi, abych zůstat v klidu za pouhých 24 hodin, že můj manžel se vrátil ke mně a podle mého nejlepšího překvapení jsem obdržela telefonát od mého manžela na druhý den ptát po děti a já zavolal theangle řešení, a řekl své problémy řeší své dítě. takže to bylo, jak jsem si zpátky svou rodinu po dlouhé namáhání brzdy až zlým dáma, takže s tím vším pomoci {theangle řešení}, chci vás všechny na tomto fóru se připojit, abych řekl obrovské díky theangle roztoku a budu také rada pro některého v těchto či podobných problémů nebo jakýchkoliv problémů by se také obrátit ho jeho e-maily (theangledsolution@gmail.com) on je řešením všechny vaše problémy a nesnáze v životě. opět jeho e-mailové adresy (theangledsolution@gmail.com), můžete mu zavolat 2349030731985

On je Specializujeme se na tyto hláskovat.

(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.

(2), pokud budete mít vždy špatné sny.

(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.

(4) Pokud chcete ženy / muži běžet po vás.

(5) Pokud chcete dítě.

(6) Pokud chcete být bohatý.

(7) Pokud chcete svázat si manžela / manželku, aby vaše navždy.

(8) Pokud budete potřebovat finanční pomoc.

(9) Jak jste byl scammed a chcete obnovit jste ztratili peníze.

(10) Chcete-li zastavit svůj rozvod.

(11), pokud chcete rozvést svého manžela.

(12), pokud chcete, aby vaše přání má být poskytnuta.

(13) těhotenství kouzlo počít dítě

(14) zaručí vám vyhrát nepříjemné soudní spory & rozvod bez ohledu na to, jak jakém stádiu

(15) Zastavte vaše manželství nebo vztah z rozpadá.

(16), pokud máte nějaké nemoci, jako je (H I V), (rakovina) nebo jakékoliv nemoci.

(17), pokud budete potřebovat modlitby za vysvobození pro vaše dítě nebo sami.

ještě jednou ujistil, že ho kontaktovat, pokud máte jakýkoliv problém, který vám pomůže. Jeho e-mailová adresa je (theangledsolution@gmail.com) neprodleně kontaktovat ho .... volat moje číslo na +2349030731985

3 Sharon Sharon | E-mail | 12. června 2016 v 17:18 | Reagovat

Ahoj všichni,
 Am Sharon prohnaný chcete sdílet své svědectví o tom, jak můj manžel vrátil domů. Můj manžel odešel z domova pro dva rok poté, co jsme dostali jsme tvrdě dotaz jsem hledal pomoc, kdo se dostat mého manžela zpátky ke mně, řekl jsem svému příteli o svém problému, řekla mi, že je zde je dobré kouzlo obstarávat kdo mi může pomoci dostat svého manžela zpět ke mně se tam vezmi mě a řekl jsem muže o mém
 Problém a řekl, že se chystá, aby mi pomohl dostat ho zpátky jsem si myslel. Byl žertoval he stranu bych měl jít a ve třech dnech se můj manžel vrátí domů ke mně. Čekal jsem na ten den pro mého manžela se chystá vrátit domů téhož dne jsem spal, když mi můj manžel zavolat a řekl mi je z boku domu a byl jsem velmi šťastný za to, co velký kouzlo kolečko jsem tě chci aby mi pomohla děkuji pánu prorok momodospelltemple@gmail.com pro dobývat mé
 manžel zpátky ke mně. Prosím, vím, že tě budu potřebovat jeho pomoc kontakt mu e-mail momodospelltemple@gmail.com, že vám může pomoci věřím v pomoc moc je to skvělý člověk.

4 Jak jsem dostal pomoc od spell kolečka, která s sebou vzít ex zpět Jak jsem dostal pomoc od spell kolečka, která s sebou vzít ex zpět | E-mail | 12. června 2016 v 17:20 | Reagovat

Myslím, že jsem první osoba, která má tento rok sdílet tuto dobrou zprávu o dr Evee, jsem Alicia Scott z Kalifornie, chci říci, velké díky Dr. Evě mi pomohl otěhotnět pro mého manžela, když mě žádný lékař mohl pomoci. Byl jsem na několika nemocnice, ale oni mi nemohl pomoct, všichni mi řekli, že nemohu představit už kvůli problému s mými vaječníky, ale neudělal jsem to vzdát, doufal jsem, že v Boha, protože vím, že jeden den Bůh odpoví mé modlitby, v den, mohu nikdy nezapomněl v mém životě byl den, kdy jsem hledal online pro těhotenství špičky, když mě jeden Salyers Kim zaměřena na Dr. Evy, jsem ji také kontaktovat a vysvětlil vše, co k ní a řekla bych měl starosti. Ona mě zaměřena na to, co dělat, které jsem udělal, a po 21 dnech, jsem se dostat příznaky těhotenství. Šel jsem na zkoušku a já byl pozitivní, ale nevěřila jsem to zpočátku až i porodila mého chlapečka před 2 měsíci. Jsem skutečně rád, právě teď, protože já nevím, co ještě říci, ale pokud jste tam čtení tohoto svědectví a máte stejný problém s otěhotněním pro svého manžela či přítele, nemáte se čeho bát, laskavě kontaktujte tato e-mailová adresa: dr.eveherbeshome@gmail.com
 Ona vám pomůže přesně stejným způsobem jako ona má pomoz mi. To vše díky Priestess Dr. Evy k tomuto velkým přínosem ona mě vykreslen.

5 lilian nikky lilian nikky | E-mail | 20. července 2016 v 23:19 | Reagovat

Jmenuji se lilian N.This je velmi radostný den mého života, protože pomocí Dr.saguru prokázal ke mně mi pomáhají dostat své ex manžela zpět svou magii a kouzlo lásky. Byla jsem vdaná za 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel byl opravdu podvádění na mě a hledal žádost o rozvod, ale když jsem narazil Dr.saguru e-mailu na internetu o tom, jak mu pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci upevnění relationship.and aby si lidé, aby byl šťastný v jejich vztahu. jsem vysvětlil svou situaci k němu a pak hledat jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případu a tady jsem teď slavit, protože můj manžel změnit úplně v dobrém. Vždycky chtěl být se mnou a nemůže dělat nic bez mého daru. Jsem opravdu těší své manželství, co je to skvělý oslavu. Budu mít na svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzlo kolečko. Nevíte si rady pak Kontaktujte DOCTOR SAGURU TEĎ pomocí emailu: drsagurusolutions@gmail.com~~HEAD=pobj nebo +2349037545183 On je jediná odpověď na váš problém a máte pocit šťastný ve své relationship.and Jeho také ideální v 1. kouzlo lásky 2 WIN ex zpět 3 plod života 4 PROMOTION SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 BUSINESS SPELL 7 dobrou práci SPELL 8 LOTTERY kouzlem a soudním případu kouzlo.

6 Smithb678 Smithb678 | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 15:16 | Reagovat

It is also possible that Zynga's chosen advertising bfekbccddbddaead

7 Smithd190 Smithd190 | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 15:16 | Reagovat

Someone essentially help to make significantly posts I might state. This is the first time I frequented your web page and so far? I surprised with the research you made to create this actual submit amazing. Magnificent activity! efddcadkdakdcece

8 Smithf704 Smithf704 | E-mail | Web | 23. srpna 2016 v 23:14 | Reagovat

I truly appreciate this article.Really thank you! Fantastic. ecekfefeaecfdeec

9 Smithd68 Smithd68 | E-mail | Web | 23. srpna 2016 v 23:17 | Reagovat

Thanks  for another magnificent post. Where else may just anybody get that kind of info in such a perfect manner of writing? I have a presentation next week, and I'm at the look for such information. fecfdfdcbedefddf

10 Smitha855 Smitha855 | E-mail | Web | 6. září 2016 v 12:58 | Reagovat

Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the message home a little bit, but other than that, this is great blog. An excellent read. I will certainly be back. eedacdgebfdaddcf

11 Smithf195 Smithf195 | E-mail | Web | 7. září 2016 v 21:32 | Reagovat

what are some really good and popular websites for blogging? ?? . ccdgefebdcdfedeg

12 Smithk390 Smithk390 | E-mail | Web | 7. září 2016 v 21:33 | Reagovat

Please add more movies related to cooking if you have, because I wish for to learn more and more about all recipes of cooking. aecfdefeafededkg

13 Smitha119 Smitha119 | E-mail | Web | 7. září 2016 v 21:34 | Reagovat

I appreciate, cause I found just what I was looking for. You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye kgdcddedefgadfde

14 barry barry | E-mail | 19. září 2016 v 18:09 | Reagovat

To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com
Slibuji, že vaše problémy jsou řešeny okamžitě. Poté, co byl ve vztahu s ním sedm let, on mě opustil, jsem udělal všechno, co mohu přivést ho zpátky, ale marně. By pro lásku cítím pro něj, prosil, ale odmítl jsem vysvětlil můj problém na někoho on-line a navrhla bych raději poslala Spellcaster, kdo by mi pomohl, aby mu kouzlo zpátky, ale já jsem ten, kdo nikdy věřil v kouzlech, neměl jinou možnost, než se snažit to, poslal kolečko, řekl žádný problém vše bude v pořádku do tří dnů, můj bývalý zpátky ke mně do tří dnů, kouzlo bylo obsazení a překvapivě druhý den to bylo kolem 4:00 hod. Můj bývalý mi zavolal, byl jsem tak překvapen, odpověděl hovor a vše, co řekl, že byl tak líto všeho, co se stalo, chtěl jsem, což mám rád tolik. Byl jsem tak šťastný, překvapený. Od té doby Slíbil jsem, že všichni budou vědět, že nikdy nebude mít problém vztahu, který budu odkazovat na spell džbánu o pomoc. Každá osoba může potřebovat pomoc závodníka, jeho e-mailovou drsunnydsolution1@gmail.com~~HEAD=dobj hovor nebo WhatsApp ho 2348077620669

On také dělal mnoho kouzlo-like,
(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporovány ve své kanceláři
(4) Chtěli byste dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřeba finanční pomoc.
8) Chtěli byste mít pod kontrolou tohoto manželství
9) Chcete být přitahovány k lidem
10) Bezdětnost
11) POTŘEBUJETE manžela / manželky
13) Jak vyhrát loterii
14) PROMOTION SPELL
15) OCHRANA SPELL
16) Kouzlo PODNIKÁNÍ
17) jasně dobrá práce
18) lék pro každou nemoc / H.I.V.
Spojit se s ním dnes na adrese: drsunnydsolution1@gmail.com

15 Gisel Gisel | E-mail | 28. února 2017 v 23:22 | Reagovat

Jsem zde, abych svědčil, co tento velký kouzelník udělal pro mě. Nikdy jsem nevěřil v kouzlení, i když jsem byl v pokušení zkusit to .. můj manžel a já jsem měl spoustu problémů soužití, vždycky nebude dělat mi radost, protože se zamiloval do jiné ženy mimo manželství, já všechno možné, aby zajistily, že můj manžel opustit tuto ženu, ale čím více mluvím s ním cítím větší smutek, takže moje manželství padal vede k rozvodu, protože jsem již péči. Takže se vší tou bolestí a utrpení, rozhodl jsem se obrátit na sesilatele DR. Isikolo aby zjistil, jestli se věci mohou zacvičit mezi mnou a mým manželem znovu. Toto kouzlo kolečko DR. Isikolo mi řekl, že můj manžel je opravdu pod velkým kouzlo, které bylo okouzlila nějakým kouzlem, tak jsem řekl bych dělal všechny normální věci znovu. On šel dopředu a obsazení kouzlo pro mě, po 3 dnech odlévání kouzlo úplně změnil můj manžel dorazil omluvil říkat, jak se ke mně choval, že nebyl sám, opravdu děkuji DR. Isikolo přivést zpět svého manžela Chci, aby všichni kontaktovat pro ty, kteří mají problém s problematikou manželství a problém vztahu, který vyřeší za vás. Vaše e-mailová adresa je zde isikolosolutionhome@gmail.com
A vaše mobilní telefonní číslo +2348133261196

16 Laura Laura | E-mail | 6. března 2017 v 21:44 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Laura Woods, jsem procházel článek a zjistil o muži jménem Dr. Akpabio. Byl jsem trpí otázek rozchodu s různými chlapy. Musel jsem se obrátit na kouzla čaroděje. Steve byl na pokraji odchodu mě kvůli jiné ženě. ale já zůstala pozitivní a věřil jsem mu mohl mít zpět a aby ho zůstat. ejhle Dr Akpabio mi pomohl. Steve a já jsme zase spolu. Dr Akpabio je takový hodný člověk, on mi také pomohl s mými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu. Pokud máte nějaký problém vůbec, kontaktujte jej na tento e-mail: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete se obrátit Dr. Akpabio pro následující:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci
(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
(4) Chcete ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatý.
(7), který chcete získat manželství kouzla
(8) odstraní nemoce z vašich tělesných kouzel
(9) Obchodní kouzlo
(10) loterie vylosovaných čísel.
(11) Bring Back ztracené lásky
a mnoho dalších._
můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com

17 Laura Laura | E-mail | 10. března 2017 v 18:22 | Reagovat

Dobrý den, jmenuji se Laura Woods, jsem procházel článek a zjistil o muži jménem Dr. Akpabio. Byl jsem trpí otázek rozchodu s různými chlapy. Musel jsem se obrátit na kouzla čaroděje. Steve byl na pokraji odchodu mě kvůli jiné ženě. ale já zůstala pozitivní a věřil jsem mu mohl mít zpět a aby ho zůstat. ejhle Dr Akpabio mi pomohl. Steve a já jsme zase spolu. Dr Akpabio je takový hodný člověk, on mi také pomohl s mými zdravotními problémy. Díky němu a díky Bohu za dar, který mu. Pokud máte nějaký problém vůbec, kontaktujte jej na tento e-mail: drakpabioosulalaspells@gmail.com

Můžete se obrátit doktor Akpabio pro následující:
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět.
{2} Pokud hledáte práci.
(3) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
(4) Chcete ženy / muži běžet po vás.
(5) Pokud chcete dítě.
(6) Chcete být bohatý.
(7) se chcete dostat manželství kouzla.
(8) odstraní nemoce z vašich tělesných kouzel
(9) Obchodní kouzlo.
(10) loterie vylosovaných čísel.
(11) přivést zpět ztracenou lásku.
a mnoho dalších..
můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu: drakpabioosulalaspells@gmail.com nebo volejte / WhatsApp mu: +234 906 167 0869

18 Sonia Sonia | 23. května 2017 v 20:03 | Reagovat

Pokud chcete, aby vaše Ex milenec, manželka nebo manžel zpět já prosím o radu, obraťte se na skvělý doktor. Ojenga prostřednictvím
e-mailem greatojenga@yahoo.co.uk , protože on má sílu znovu sjednotit rozbité vztahy v rámci
místo z 48 hodin, stejně jako pro mě. On byl schopen přivést zpět můj milenec, který mě opustil jeden rok
jeho silný láskou kouzla a teď jsme šťastně žijí.
Skvělý doktor Ojenga je opravdu silný a umí svou práci dokonale. Pokud tomu tak není pro něj bych mohl
Nelze si představit, co by se stalo. Můj ex byl vždy vyzvednout argument se mnou a byl vždy
bije mě. Začal hrát, bizarních a vtipné a odešel bez příčiny za jinou dívku. Myslel jsem
všechny naděje byla pryč. Hledal jsem pomoc na internetu a narazil jsem na skvělý doktor Ojenga. Viděla jsem tak
mnoho svědectví o něm. Byl jsem potěšen a já ho kontaktovat na jeho e-mail a řekl mu, co bylo
děje. Zasmál se a ujistil mě uklidnit, že mi pomůže a že můj ex se vrátí
mě prosit. Řekl mi, že požadavky a udělal jsem, jak mě poučil, protože jsem nemohl jít vidět ho
osobně. On dělal svou práci a kouzlo pro mě a v době 48 hodin, můj ex přišel omluvit jen
Jak mi řekl. Udělal jsem trochu a já se vrátil můj vztah. Stálo to za to. Dnes žijeme
společně jsme ještě více v lásce než jak nám umožňuje být předtím, než odešel. Obraťte se na skvělý doktor
Ojenga vlastní nápovědu. On se také specializuje na těhotenství pravopisu a mnoho více, můžete ho kontaktovat na
greatojenga@yahoo.co.uk

19 Camila Rodela Camila Rodela | E-mail | 16. září 2017 v 11:15 | Reagovat

Jak mám svého manžela zpátky
Byl jsem zraněn a srdce zlomené, když se před mým manželstvím před sedmi měsíci objevil velmi velký problém, mezi mnou a mým manželem. tak hrozné, že vzal případ k rozvodu. řekl, že nikdy nechtěl zůstat se mnou znovu a že už mě nemiluje. A tak se z domu vytáhl a udělal mi a mé děti prošlé těžkou bolestí. Snažil jsem se všem možným prostředkům, abych ho vzal zpátky, po tom hodně prosil, ale to všechno neuskutečnil. Potvrdil, že se rozhodl a nikdy mě nechtěl vidět znovu. Takže jeden večer, když jsem se vrátil z práce, jsem se setkal s jedním starým přítelem, který se zeptal svého manžela. Tak jsem mu vysvětlil všechny věci, a tak mi řekl, že jediný způsob, jak můj manžel vrátit, je navštívit kouzelník, protože pro něj opravdu pracoval. Takže jsem nikdy nevěřil kouzlu, ale neměl jsem jinou možnost, než abych následoval jeho radu. Pak mi dal e-mailovou adresu kouzelníka, kterého navštívil. ogagakunta@gmail.com. Takže následujícího rána jsem poslal e-mail na adresu, kterou mi dal, a kouzelník mě ujistil, že budu druhý den vrátit mého manžela. Co úžasné prohlášení !! Nikdy jsem nevěřil, takže mluvil se mnou a vyprávěl mi všechno, co musím udělat. Pak příštího rána, tak překvapivě, můj manžel, který mě nezavolal za posledních 7 měsíců, mi dal výzvu, aby mi informoval, že se vrací. Tak úžasný!! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a mým dětem. Od té doby byl náš vztah nyní silnější než jak to bylo předtím, pomocí kouzelníka. Takže já vám poradím tam, pokud máte nějaký problém kontakt ogagakunta, dávám vám 100% záruku, že vám pomůže .. Pošlete mu e-mail na adresu: ogagakunta@gmail.com nebo zavolejte a co ho napište na +2348069032895

20 jane jane | E-mail | 25. února 2018 v 12:57 | Reagovat

Jsem četl svědectví o lásky kouzlo kolečko od Dr. Chuby na jak mu pomohl spoustě lidí v podání zpět své ex milenci do 48hodin, upřímně jsem přemýšlel jestli je to reálné a je-li tento muž by mohly skutečně pomoci přivést zpět můj milenec, kterého mám moc rád. Rozhodl jsem se ho kontaktovat, protože mám moc ráda moje přítelkyně a byli jsme od sebe za pár měsíců opravdu stýskalo se jí tolik, jsem se snažil všechny ostatní prostředky získat ji zpět, ale nemohl. Kontaktovala jsem chubygreat@gmail.com a on mi řekl, že můj ex se vrátí ke mně v příštích 48 hodin, Dr. Chuby vydala ji nahoru vědět, jak moc jsem miloval a chtěl ji. A otevřela oči, si představit, kolik máme podíl společně. Můj ex je teď zpátky ke mně znovu. Jak píši toto svědectví právě teď jsem nejšťastnější chlap na světě a moje přítelkyně a já jsme žít šťastný život a naše láska je nyní silnější, než jak to bylo ještě před naším rozejít. Všechny díky patří Dr. Chuby za nadměrné práci, kterou udělal pro mě tím, že mi pomohl dostat zpět s mým ex přítelkyně. Chtěl bych drop Dr. Chuby e-mailovou adresu a doufám, že vidíte toto svědectví a ho kontaktovat, pokud máte jakýkoliv problém mu E-mail:
Chubygreat@gmail.com
Dr. chuby velké kouzlo kolečko. On je velmi dobrá v řešení řešení. Jakýkoliv druh problému, zda je nemoc nebo vztah záležitosti je vždy tam. On má hodně lidí zejména mi pomohl například. On změnil mou beznaděj plné naděje... Pokud...
+2348165965904.

21 jackson24 jackson24 | E-mail | 27. května 2018 v 0:53 | Reagovat

Nikdy jsem si nemyslel, že by to mohlo být štastné v manželství po tolika spotech a zklamání. to všechno zacalo poté, co se muj snoubenec zaujal,
z niceho nenávistne prišla, zpocátku jsem si myslel, že se jen jedná, dokud mi nezapadne, že ztrácím svého muže na jinou ženu
. nekterí ríkali, že je posedlý nekterými démony, kterí nechtejí, abychom se oženili, jiní ríkali, že je zamilovaný do jiné ženy. Byl jsem ohromen a bezradný
, ztrácel jsem své jméno je HELEN BERNARD, chci svedcit o silném kouzelném kolecku (wiccanspelltemple@gmail.com), který prinesl radost do mého sveta
muj muž a já jsme nemeli rešení.
moji radost se vrátila, když muj prítel me predstavil kouzelníkovi,
musím ríct, že jsem nikdy v tomto živote nevidel takového cloveka,
tak jemné, teplé a milé. zpocátku jsem ho pochyboval, protože falešné kolecka,
ale po mém nejvetším prekvapení poté, co odnesl kouzlo bez toho, abych sbíral desetník z penez, se muj manžel vrátil.
mužu ríci, že jsem ted štastne ženatý a užívám si toho nejlepšího z manželství. jeho 8 let manželství a každodenní pocit svého medového mesíce.
pro ženy, které procházejí rozcilením a zklamáním, musím ríct, že existuje nadeje, ješte ne zoufalství.
mužete se vrátit zpet
.
MUŽETE KONTAKT DR WICCAN: wiccanspelltemple@gmail.com NEBO
CALL +2349071952741

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama