Deníček moderní začínající dietářky

23. listopadu 2015 v 9:46
Hubnutí je věčná téma spousty žen. Některé se daří, některé zase tolik ne. Nicméně naděje umírá poslední a jednoho krásného dne budou všechny ženy vážit třicet kilo, navzájem se chytnou za vyčnívající žebra obalená kůží, které jim ční z hrudníků a za sborového zpěvu budou radostně tančit nahaté na louce.

Hubnutí samo o sobě je náročná disciplína a je třeba nejen řady znalostí, ale taktéž silnou vůli.

1. Týden

Věra od nás z práce zhubla za měsíc dvacet kilo. Vypadá výborně. Já chci taky vypadat výborně. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu taky. Nejde jen o to, abych se líbila svému muži, ale abych měla sebevědomí.

2. Týden

Minulý týden jsem se k tomu nedostala, ale teď už to propukne. Teď budu hubnout jako o život. Dívala jsem se na internet a dneska je fakt spousta typů diet. Jakou jen si vybrat? Začnu patrně mléčnou dietou, zní to dobře. Mléčné výrobky, mléko, zelenina, vejce, libové maso. To je přesně dieta pro mě.

3. Týden

Mléčná dieta je peklo. Nejenom, že má stolice je řídká a bílá, takže si připadám jako holub, ale taktéž mi začíná na břiše rašit malé vemínko. Podle mě, ještě tak měsíc a bude ze mě řádná dojnice. Na mléčnou dietu kašlu. Zkusím něco jiného. Krabičková dieta zní zajímavě.

4. Týden

Krabičková dieta je nic moc. Drahý to je jak prase a porce jsou tak malý, že jsem to musela žrát i s těma plastovejma krabičkama, abych se najedla. Tudy cesta nevede. Půjdu na to intuitivně. Budu jíst málo, budu jíst zeleninu a občas si spařím na páře kuřecí maso. Lahůdka. Nebudu solit.

5. Týden

Paráda. Díky své dietě jsem zhubla za týden již půl kila. Cítím se lehká jako pírko. Večer jsem plná sebevědomí oblékla sexy prádelko a snažila se svést muže na svou novou sexy postavu. Vyzývavě jsem se v prádelku promenádovala před televizí a čekala jeho nekontrolovatelný, pudy hnaný sexuální útok. Ten debil mi jenom řekl, ať se odvalím, že mu mé faldy přetékají do zorného pole a on nevidí na fotbal. Nenávidím ho. Samozřejmě, že jsem se rozbrečela a v depresi vyžrala celou ledničku.

6. Týden

Přibrala jsem tři kila. Tak takhle teda ne. Chce to přitvrdit. Každý den jednu mrkev. To by bylo, aby nebylo.

7. Týden

Mrkvová dieta je v plném proudu. Vypadá to dobře. Už týden jsem nebyla na velké. Začíná to vypadat slibně. Věra z práce zhubla dalších pět kilo a vypadá famózně. To mě motivuje. Mám oranžové bělmo.

8. Týden

Už dva týdny jsem nebyla na velké. Nejsem si jistá, že to je dobře. Manžel mi zavolal sanitku. Já se ale zlomit nenechám. To by si přál. Mám pocit, že hubnu, ale váha ukazuje, že ne. Chce to novou váhu. Musím zhubnout. Jak bych pak vypadala před Věrou z práce? Mám oranžové už i dlaně. Asi vysadím mrkev.

9. Týden

Týden piju jenom koktejly. Je mi blbě, točí se mi hlava a v břiše mi neustále kručí. Normálně bych řekla, že to bude žaludek, ale mám pocit, že ten ze mě před pár dny vyšel přirozenou cestou, takže fakt nevím, co to tam může kručet. Věra v práci zhubla další tři kila. Je to kráva. Ať jde už do prdele.

10. Týden

Mám za sebou deset týdnů diet. Zhubla jsem čtvrt kila, utratila všechny peníze, co jsme měli s mužem na dovolenou za koktejly a podobný kraviny a mám zničený zažívání. Pálí mě žáha, bolí mě břicho, slezly mi nehty a padají mi vlasy. Hlavně, že ta kráva Věra zase zhubla. Jsem nešťastná.

11. Týden
Kašlu na diety. V práci se Věra chlubila, že zase zhubla, tak jsem ji rozbila hubu a propíchla ji pneumatiky u auta. Konečně jsem spokojená a šťastná. Našla jsem své ztracené sebevědomí.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Heroková Zuzana Heroková | E-mail | 13. února 2016 v 11:33 | Reagovat

Něco tak zábavného jsem dlouho nečetla. Super!!!! Není víc takových článků a postřehů?

2 TOMÁŠ TOMÁŠ | 2. listopadu 2016 v 19:31 | Reagovat

VZPOMÍNÁM SI,ŽE MOŽNÁ NĚKDY V TERMÍNU V V    V   DATUM ZVEŘEJNĚNÍ TOHOTO ČLÁNKU PLUS MÍNUS JSEM UZAVŘENÍM SMLOUVY NA DÁLKU S OPERÁTORKOU ZAHÁJIL MOŽNÁ NĚCO VELIKÉHO VE SVÝM ŽIVOTĚ, KAŽDOPÁDNĚ TENHLE POPISOVANÝ ZPŮSOB MI TROCHU PŘIPOMÍNÁ JEDNU ŠŤABAJZNU, KTERÁ SI TAK NEVIDĚLA DO PUSY, MIMOCHODEM NEVIDÍ DODNES, ŽE BYCH SKORO ŘEKL, ŽE TU DOTYČNOU, KTERÁ PŘEDSTAVILA JEN KOLEGYNI VĚRU ZNÁM

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama